Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Новодарницькi перспективи

Новодарницькi перспективи

На мiстобудiвнiй радi архiтектори розглядали детальний план територiї мiкрорайону Нова Дарниця, розташованого в межах Харкiвського шосе, вулиць Тростянецької, Бориспiльської, Привокзальної, провулку Волгодонського. Загальна площа масиву — понад двiстi гектарiв. За словами головного спецiалiста Центру мiстобудування i архiтектури Володимира Останiна, втiлюватимуть проект поетапно. Пiд час першого, розрахованого до 2010-го, зводитимуть пiлотнi будинки, куди переселятимуть мешканцiв iз тих помешкань, якi перебувають у незадовiльному технiчному станi. Отож звiльняться чималi площi для новобудов. Спочатку вiзьмуться за повоєннi споруди, згодом — за хрущовки. Загалом же реалiзацiя проекту розрахована до 2020-го. За задумом розробникiв, у мiкрорайонi Нова Дарниця планують отримати житла в 1,3 разу бiльше за площею, до того ж значно вищої якостi. До слова, кiлькiсть населення має зрости з 46 до 60 тисяч. Володимир Останiн каже, що, окрiм висоток, тут споруджуватимуть магазини, лiкарнi, дитячi садки й школи, а ще офiсно-дiловi центри та готелi. Тож для мешканцiв району i столицi з’являться додатковi робочi мiсця. Будинки будуть рiзної висотностi залежно вiд мiсця розташування — вiд дев’яти до двадцяти чотирьох-п’яти поверхiв. Попередню вартiсть проекту оцiнюють у шiсть мiльярдiв триста тисяч гривень.

Представлена на розгляд мiстобудiвної ради схема детального планування територiї Нової Дарницi передбачає не тiльки реконструкцiю старого та будiвництво нового житла, а й розвиток транспортної iнфраструктури. Тобто капiтальний ремонт вулиць i проспектiв, їх розширення i облаштування. Але, як вважають самi розробники, початок будiвництва можливий лише за умови вирiшення усiх юридичних питань, землевiдведення, погодження проектної документацiї.

За словами головного архiтектора Києва Василя Присяжнюка, головне завдання, яке ставили перед розробниками, — облаштування мiкрорайону Нова Дарниця. Зокрема, визначити стан iснуючої забудови, визначити земельнi дiлянки територiї кварталiв, якi збережуться, та тих, що пiдлягають реконструкцiї (оновлення самих будинкiв, замiна iнженерних мереж). А також вибрати мiсця для новобудов. Тут можна додатково спорудити до 500 тисяч квадратних метрiв житла. Передбачено також впорядкувати систему вулиць i дорiг. Наприклад, Алма-Атинська буде вулицею загальномiського значення, тож проведуть масштабну реконструкцiю цiєї магiстралi. Згiдно з детальним планом, у Новiй Дарницi збережуть сквери i парк, а також облаштують пiшохiдну вулицю. Особливу увагу придiлено забудовi поблизу майбутньої станцiї метрополiтену на вулицi Бориспiльськiй.


Комментариев: 0    Просмотров: 253

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus