Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Однокiмнатну бiля ДВРЗ можна винайняти за 220 доларiв. У Києвi дешевшають квартири

Однокiмнатну бiля ДВРЗ можна винайняти за 220 доларiв. У Києвi дешевшають квартири

Цiна оренди прямо залежить вiд вартостi нового житла, пояснюють фахiвцi. Протягом березня-квiтня воно почало дешевшати.

— Це тому, що торiк цiни на житло пiдскочили на 50–70 вiдсоткiв, — каже виконавчий директор групи компанiй ”Планета Оболонь” Олексiй Котенко, 28 рокiв. — Та й вiдсотки за житловими кредитами дуже високi. Тому бiльшiсть українцiв не можуть збудувати або купити квартиру чи будинок.

У Києвi дешевi однокiмнатнi квартири i готельки винаймують приїжджi. Вони заробляють в середньому по $400–500 за мiсяць. Бiльша частина заробiтку йде на оплату житла. Торiк оренда невеликих найдешевших квартир зросла до $350–400. Пiсля цього попит упав.

— У нас тепер багато пропозицiй, — розповiдає керiвник вiддiлу оренди столичної агенцiї нерухомостi ”Кварт-сервiс” Людмила Мартинова, 28 рокiв. — Найдешевше на Лiвому березi. У дев’ятиповерхiвках на Троєщинi однокiмнатнi з меблями та побутовою технiкою виставляють по 350 доларiв. Квартиру без меблiв можна знайти й за 300.


Цiкавляться житлом неподалiк метро

У попереднi роки на весну цiни зростали. Тепер вони падають. Улiтку люди виїздять на вiдпочинок, студенти виселяються пiсля закiнчення навчання. Тож попит знизиться, й орендне житло стане ще дешевшим, передбачає Людмила Мартинова.

— Є в нас погана тенденцiя — рiвнятись до сусiда, — каже 41-рiчний Вiктор Несiн, вiце-президент Асоцiацiї фахiвцiв з нерухомостi України. — Власник житла каже квартирантам: ”Нашi сусiди здають таку ж квартиру за 400 доларiв, то чого ми повиннi брати дешевше?”. У результатi житло, як правило, виставляють за завищеною цiною. Адже насправдi двi квартири навiть на однiй сходовiй клiтцi мають рiзну якiсть, тому й цiна на них повинна бути рiзною. Тому квартирантам варто торгуватися, а не приставати вiдразу на пропозицiю господарiв. Їм доведеться шукати нових наймачiв. Квартира може простоювати мiсяць-два, i господарi не дорахуються кiлька сотень доларiв у власнiй кишенi. Таким ми пропонуємо: краще трохи опустiть цiну. Бо квартиранта на 350 доларiв шукатимете пiвроку, i майбутнi прибутки не перекриють втрат.

Квартиронаймачi в першу чергу цiкавляться житлом неподалiк метро. Тож у таких районах цiни тримаються. А от хрущовки на Микiльськiй Борщагiвцi уздовж Кiльцевої дороги, коло Дарницького вагоноремонтного заводу, на Старiй Дарницi i бiля Дарницького вокзалу дешевшають.

— Однокiмнатну на першому поверсi старої п’ятиповерхiвки на вулицi Алма-Атинськiй днями здали за 220 доларiв, — каже Вiктор Несiн. — До метро їхати пiвгодини трамваєм, до зупинки треба пройтися пiшки. Меблi старi, радянськi. Зате для родини, яка приїхала на заробiтки, цiна доступна.


Комментариев: 0    Просмотров: 298

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus