Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Озеро Небриж на Осокорках пiд загрозою

Озеро Небриж на Осокорках пiд загрозою

Тиждень тому тут встановили огорожу. Що саме тут буде - новi котеджi чи житловий мiкрорайон i навiщо комусь огороджувати озеро - стурбованi мешканцi можуть лише припускати. Втiм на це запитання чиновники iз Київської мiськдержадмiнiстрацiї чiтко вiдповiсти не змогли, повiдомляє 5 канал.

Власники садиб на Осокорках переполошилися. В одну нiч навколо озера Небриж з`явилася дерев`яна огорожа. Таку зазвичай ставлять, коли починається будiвництво. Серед людей пiшли чуики – озеро хочуть засипати пiском. А на його мiсцi звести – чи то новий мiкрорайон, чи то котеджi. Лiдiя Ластовець тут з вiсiмдесятого року. Пригадує, на мiсцi озера був кар`єр. А потiм iз пiдземних джерел утворилася водойма площею у 62 гектари i глибиною тридцять метрiв. Каже - в озерi цiлюща вода. Воно має неабияку популярнiсть серед мешканцiв, влiтку до нього не пiдступитися – вiдпочивають як з Осокоркiв, так i з Харкiвського масиву.

Микола Щепець - головний охоронець столичних водойм - розводить руками. За Генеральним планом розвитку Києва – три озера на центральних Осокорках – Небриж, Мартишi i Тягли – мають утворити великий водопарк. Однак Плесо не може отримати землю. За черговим кадастровим планом Небриж вiдведене пiд забудову.

Микола Щепець, директор ДКП Плесо: Наскiльки, я розумiю, буде будуватись житло. З нашої точки зору – це недоцiльно. Оскiльки Харкiвський i Осокорки не мають жодного парку. З нашого боку є клопотання, яке розглядає Комiсiя Київради з питань земельних вiдносин. Проти виступають кiлька депутатiв. Тому не отримуємо документи на землю.

У головному управлiннi житлового забезпечення – заперечують будь-яке будiвництво на центральних Осокорках. Зведення нового житлового мiкрорайону буде лише на Осокорках – пiвнiчних.

Михайло Голиця, керiвник ГУ житлового забезпечення КМДА: Я не знаю це. Ми говоримо про Осокорки –пiвнiчнi. Та дiлянка ми її забором не обносили.

Натомiсть Головний архiтектор Києва був бiльш iнформований. Мiстобудiвна Рада столицi розглянула Схему детального планування Центральних i Пiвденних Осокоркiв. Замовник – приватна фiрма, яка хоче звести тут житло. Однак водойму не чiпатимуть.

Василь Присяжнюк, головний архiтектор Києва: Цi озера залишаться. Тiльки межi розширяться. – Чому огородили? – А це я не знаю!

Хто встановив огорожу - невiдомо. Але зрозумiло: її вперта присутнiсть говорить про намiри забудувати Небриж. Попри запевнення чиновникiв


Комментариев: 0    Просмотров: 493

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua