Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Площу під екс-ТРЦ"Троїцький" категорично перебудують

Площу під екс-ТРЦ"Троїцький" категорично перебудуютьЯк відомо, Троїцька площа знаходиться перед Олімпійським стадіоном і має бути реконструйована до проведення у столиці Євро-2012. Утім, конкурс, ініційований Британською радою для молоді, враховував не лише визначну подію, а й подальше використання площі для зібрань, концертів, виставок. На конкурс, що тривав 2,5 місяця, було подано 35 проектів. Головні критерії та вимоги до проектів — здатність вмістити багато людей, універсальність, цікаві архітектурно-просторові рішення, органічність та атрактивність. Найкращих визначало журі — провідні вітчизняні архітектори, британські фахівці та представник Головного управління капітального будівництва КМДА.

Перемогу здобули молоді кияни, випускники Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Михайло Карнаухов та Надія Бесараб. Усі проекти продемонстрували безліч свіжих, оригінальних ідей. Але проект-переможець вразив усіх членів журі своєю вишуканістю — там немає надмірностей, площа має надзвичайний вигляд,— прокоментував результати конкурсу член журі, президент Київської організації НСАУ Вадим Жежерін. Переможці акцентували увагу на відкритості простору, огородивши площу похилими площинами-амфітеатрами та прихованими танцюючими фонтанами, оформлюючи її у модерновому стилі. Друге місце посів Олексій Лавреньов із Сімферополя. Його проект ділить територію на кола, передбачає водні та зелені простори, різноманітні павільйони. На третьому місці опинилася робота Сергія Городецького та Кирила Кураєва Троїцьке поле, яке відзначили за оригінальність. Автори запропонували поєднання геометричних форм та сільськогосподарських культур — вони поділили площу на квадрати, які засіяли пшеницею та наповнили водоймами. Тож у ній простежується і національний символізм у жовто-блакитних кольорах. Ми розуміємо, що для такого проекту потрібно піднімати культуру мешканців, принаймні, щоб вони не курили у громадських місцях,— зауважив Сергій Городецький.

Найкращі роботи рекомендовано розробникам проектної документації з можливим залученням їх авторів до складу авторського колективу проекту. Автори шести найкращих проектів отримали дипломи лауреатів конкурсу та премії.

Як розповів архітектор Анатолій Гудименко, котрий є одним із авторів-розробників чинного проекту реконструкції площі, наразі планують створити зелені зони біля виходів із метро, а головну увагу проектувальники звертають на підсилення перекриття площі, під якою розмістяться підземний паркінг та торговельні приміщення. Однак коштів на облаштування Троїцької площі достатньо ще не виділили, тож реконструкцію призупинено.


Комментариев: 0    Просмотров: 163

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua