Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow РIЄЛТОР: ВСЕБIЧНО ОСВIЧЕНИЙ ФАХIВЕЦЬ

РIЄЛТОР: ВСЕБIЧНО ОСВIЧЕНИЙ ФАХIВЕЦЬ

Мабуть, першi рiєлтори з`явилися разом з першим людським житлом. Можливо, ще печернi люди намагалися вiднайти собi кам`яну домiвку якомога затишнiшу - щоб не задувало, та сонечко заглядало до входу цiлiсiнький день. Так це, чи не так, писемних повiдомлень не залишилося. А нерухомiстю люди торгували завжди, i цей бiзнес й досi є одним iз найбiльш прибуткових, i тому йому придiляють увагу на державному рiвнi - наприклад, в США президент країни двiчi на рiк обов`язково зустрiчається з президентом Нацiональної Асоцiацiї Рiєлторiв, тому що американський ринок нерухомостi - один з найбiльших i найдинамiчнiших у свiтi.


У нашiй країнi ринок нерухомостi працює лише 15 рокiв. Однак вже сьогоднi вiн досяг тiєї стадiї розвитку, що дозволяє ставитися до нього з усiєю можливою серйознiстю. I головною дiйовою особою на ньому є спецiалiст, фахiвець з операцiй з нерухомiстю - рiєлтор. Професiя ця унiкальна. Колись, ще за радянської влади, багато наших громадян хоча б раз в життi стикалися з необхiднiстю взяти участь в операцiях на ринку нерухомостi - скажiмо, при обмiнi квартир. I щоразу йому знайомi, родичi рекомендували звернутися до послуг „квартирного маклера” - людини, яка могла влаштувати необхiдний варiант обмiну - бiльше на менше, одну квартиру на двi, три - на одну i так далi. Дiяльнiсть ця була вельми законспiрована, оскiльки за свої послуги маклер брав чималi на той час грошi, якi держава тодi розцiнювала як „нетрудовi доходи”, а їх одержання каралося вiдповiдними статтями Кримiнального кодексу. Минуло з тих пiр 15 рокiв, вже давно, нехай i вiдносно, громадяни стали власниками своїх квартир, а, значить, i одержали право на їх продаж-купiвлю. Знадобилися люди, якi можуть надавати таку послугу якiсно, швидко, з урахуванням усiх забаганок клiєнта. Це - рiєлтори. Професiя не така проста, як може здатися на перший погляд. Вона потребує i всебiчної освiченостi у рiзних галузях - вiд психологiї i юриспруденцiї до архiтектури i будiвництва. Можемо навести, наприклад, коротенький список предметiв, що їх вивчають майбутнi рiєлтори у деяких навчальних закладах Києва: психологiя; правознавство, юридичнi основи проведення операцiй з нерухомiстю; мiстобудiвництво, архiтектура, основи будiвельної справи; управлiння об`єктами нерухомостi; iнформатика в рiєлторськiй дiяльностi; естетика, iсторiя культури; будiвельнi матерiали; iноземна мова; iнвестицiйна дiяльнiсть.


Змiнюється ситуацiя в економiцi, суспiльствi. Виникає потреба у вивченнi нових дисциплiн: „макро- i мiкроекономiка”, „маркетинг ринку нерухомостi”, „мiське землекористування”, „дiлова етика”. Така серйозна пiдготовка потрiбна заради одного: надавати якiснi послуги споживачам, працювати в рамках дiючого законодавства, органiзовувати в країнi високоцивiлiзований ринок нерухомостi. Над цим i працює Асоцiацiя Фахiвцiв з Нерухомостi (рiєлторiв) України, зокрема Київське мiське вiддiлення. Як це робиться - розповiмо у наступних наших публiкацiях.


Комментариев: 0    Просмотров: 179

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus