Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Цього року у Києвi з’явиться ще один дитячий центр - «Мiсто щасливих дiтей»

Цього року у Києвi з’явиться ще один дитячий центр - «Мiсто щасливих дiтей»
«Я вважаю, що ми за будь-якої зайнятостi, за будь-яких обставин не повиннi забувати про тих, хто найбiльше потребує нашої допомоги i уваги, це передусiм покинутi батьками дiти, такi як у «Мiстi щасливих дiтей». З ними забуваєш про усi проблеми, отримуєш вiд них такий заряд енергiї та сили, яких надовго вистачає. Коли бачиш їхнi усмiхненi щасливi очi – хочеться робити для них все бiльше i бiльше добра», – подiлився емоцiями Денис Басс.

Перший заступник голови КМДА розповiв, що завдяки зусиллям Благодiйному Фонду «Мiсто щасливих дiтей», який вiн очолює, цього року в столицi з’явиться ще один унiкальний дитячий центр. Про це повiдомили Iнфобуду в прес-службi КМДА.

«Наразi ми доопрацьовуємо проект ще одного дитячого центру «Мiсто щасливих дiтей». Вже незабаром ми презентуємо його киянам. Переконаний, це буде справжнiй подарунок для дiтей», – додав Денис Басс.

Дитячий центр «Мiсто щасливих дiтей» було вiдкрито 26 сiчня 2008 року за кошти Благодiйної органiзацiї «Мiсто щасливих дiтей». Вихованцi центру – покинутi та позбавленi батькiвської опiки дiти. Центр створено за принципом великої затишної квартири: їдальня з камiном, дитячi кiмнати, спортзал, навчальний кабiнет, кiмнати психолога та лiкаря. Основними завданнями центру є надання комплексної соцiально-психологiчної реабiлiтацiї, органiзацiя навчання дiтей з урахуванням їхнiх можливостей, розвиток творчих здiбностей та пошук їм родини.


Комментариев: 0    Просмотров: 189

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus