Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Виявлені найслабші ланки в підготовці Києва до Євро-2012

Виявлені найслабші ланки в підготовці Києва до Євро-2012

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, зокрема Сільваров підкреслив, що багато проектів, прийнятих до реалізації в програмі підготовки Києва до Євро-2012, суперечать логіці міського розвитку. Найбільш очевидним прикладом він вважає рішення реконструювати Національний спортивний комплекс Олімпійський. Досить обійти Республіканський стадіон навколо, щоб побачити, що в сенсі транспорту це пастка, заїхати можна, виїхати - ні. Після Євро-2012 цей об`єкт стане катастрофою для Києва. Ми будемо готові один раз в житті ради великих цілей зазнати всі катастрофічні незручності 2012 року. А далі що? Адже не можна ж щороку паралізувати життя Києва, виставляти міліцейські кордони, евакуювати транспорт? - пояснив експерт.
 
За його словами, будівництво таких дорогих об`єктів, як НСК Олімпійський, припускає їх активну експлуатацію для повернення інвестованих коштів. Стадіон міг би окупитися, якби був розташований далеко за центром, так, щоб після 2012 року ми кожного разу влаштовували у себе чергове Євро. Разом з тим, Республіканський стадіон не зможе систематично працювати в такому режимі, - додав він.
 
Сільваров також нагадав, що розташування аеропорту Київ у міській межі вже привело до того, що території в безпосередній близькості до центру неможливо відвести під високощільну забудову. Зокрема, аеропорт в Жулянах відібрав у столиці близько 5 тис. га дефіцитної землі. Разом з тим, до плану підготовки до Євро-2012 входить реконструкція цього аеропорту за старою адресою.
 
Крім того, експерт відзначив, що Велика кільцева дорога не є тим стратегічним проектом, який може підвищити привабливість Києва. Це розв’язання актуальної транспортної задачі, спрямолваної на відмежування столиці від потоку машин, що через радіальну структуру країни стікається до Києва, - підсумував при цьому Сільваров.
 
Нагадаємо, раніше сьогодні голова правління громадської організації Комітет громадського контролю ЧЄ - 12 Павло Сируль заявив, що підготовка до Євро-2012 в існуючому вигляді не стане проривом в містобудуванні.
 
За його словами, ні державні, ні міські цільові програми підготовки до Євро-2012 не орієнтовані на комплексну забудову, без якої нормальний розвиток міст неможливий.


Комментариев: 0    Просмотров: 144

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus