Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Власники гаражів виграли судову справу

Власники гаражів виграли судову справу

Власники гаражів на Пейзажній алеї (вглиб вулиці Володимирської) виграли у Вищому господарському суді України справу проти інвестора-забудовника, пише Газета по-українськи.
 
Нині, згідно з ухвалою суду, зведення житлового будинку для Міністерства закордонних справ України припинено. У середині листопада Вищий господарський суд скасував рішення суду нижчої інстанції. Зараз на місці знесених у жовтні двох десятків гаражів — виритий котлован.
 
Представники фірми-інвестора, яка взялася зводити житло, пропонують тепер власникам знищених металевих боксів компенсацію — $20 тис. за гараж. Але власники подали позовні заяви до судів із вимогою компенсувати заподіяну їм матеріальну й моральну шкоду. Вони вважають, що вартість кожного гаража більш як $50 тис.
 
— Коли руйнували наші бокси, багато речей зникло — все майно просто викидали на вулицю. Нам тоді навіть не дозволили підійти до своїх гаражів, — каже Леонід Камінський.
 
Знесенням керував Віталій Назаров, гендиректор акціонерного товариства ”Українське майно”. Він стверджував, що представляє інтереси Міністерства закордонних справ України.
 
Кияни ставлять свої машини під вікнами будинків. Більше, кажуть, ніде.


Комментариев: 0    Просмотров: 143

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus