Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Житло для киян будуватимуть в області

Житло для киян будуватимуть в областіПро це заявив голова Київобладміністрації Анатолій Присяжнюк на церемонії підписання Меморандуму між Києвом та областю про співробітництво в галузі соціально-економічного, науково-технічного, гуманітарно-культурного розвитку та містобудівній сфері.

Перший напрям співпраці - це повне задоволення потреб жителів Києва і області житлом. Ми дійсно зможемо надати ті чи інші ділянки, і ми не будемо розділяти - це жителі Києва чи області, - сказав Присяжнюк.

У свою чергу перший заступник голови КМДА Олександр Попов додав, що на сьогодні є дуже багато інвесторів, які хочуть будувати житло.

У нас сьогодні є пропозиції від інвесторів, які готові будувати практично нові міста, невеликі селища чисельністю 5-6 тис. людей. Це дуже сучасні житлові масиви з усією інфраструктурою - це просто ХХІІ століття. Дуже цікаві архітектурні розробки. Київ може розвиватися таким чином: люди проживають в екологічно чистій територіях, а приїжджають і працюють в місті, - сказав Попов.

Він додав, що на сьогодні для цього є всі можливості і навіть розроблені конкретні проекти. Водночас чиновник не уточнив, про які конкретно суми інвестицій ідеться.

Це приватні інвестиції, вони різні можуть бути, залежно від того, наскільки цей проект буде привабливий для людей. На мою думку, це будуть великі інвестиції - це десятки мільярдів доларів. Причому у найближчий період часу. 3-4 роки (максимум 5) - я переконаний, що це буде дуже інтенсивний процес розвитку (житла), - сказав Попов.Комментариев: 0    Просмотров: 148

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus