Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Андрій Сербайло: Кому за останні 2-3 місяці виділялась земля в Ужгородському районі?

Андрій Сербайло: Кому за останні 2-3 місяці виділялась земля в Ужгородському районі?

«Хай він вам покаже за останні 2-3 місяці, кому виділені земельні ділянки. І ви побачите у цих списках багато депутатів відповідних рад, у тому числі й обласної ради. Я думаю, що це не повинно бути підставою для того, щоб виділити земельні ділянки», – зазначив Андрій Сербайло.

Він додав: «Якщо він (депутат) отримав ділянку у законом встановленому порядку, простояв, я не знаю скільки там років разом із тим же селянином, колгоспником, лікарем, вчителем, підійшла його черга і він отримав – питань нема».

Андрій Сербайло також розповів про виділення земельної ділянки товариству русинів, засновником якого є жінка керівника Секретаріату Президента Оксана Іванівна Балога. «Не зрозуміло, якими принципами у даному випадку керувалася коаліція (в обласній раді), коли для інших суб’єктів господарювання питання виділення земельної ділянки є практично проблемним, розглядається місяцями, роками. У даному ж випадку все вирішилося дуже оперативно». Він також вважає, що це підприємство здатне було заплатити за цю ділянку (майже гектар землі у селі Шаян) реальну вартість відповідно до цін на землю у санаторних зонах.

Довідка:

У Закарпатській облраді сформована широка коаліція за участі фракцій: «Нашої України», Партії регіонів, КМКС, Демократичної партії угорців України, «Батьківщини» та СПУ – загалом близько 70 депутатів із 90. В опозиції – «Народна» фракція та БЮТ.


Комментариев: 0    Просмотров: 209

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus