Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Чернігівська область: Кривава бійка за орну землю

Чернігівська область: Кривава бійка за орну землю

На Чернігівщині селяни кидаються за оранку під колеса тракторів. Причина - в однієї ділянки землі виявилося два господарі. Один має на землю документи, інший обробляв її 4 роки.

З бійки на полі почалася весняна оранка в селі Щаснівка на Чернігівщині. Охоронці сусіднього господарства заблокували на полі трактори фермера Винограда. Селянам не дають розкидати добрива.

Григорій Виноград, голова селянського фермерського господарства «Нива»: "Договір оренди земельної ділянки у мене є, договір передачі земельної ділянки, акт встановлення меж . Других підстав в природі не існує на те, щоб я мав право зайти на цю ділянку і працювати".

Своєю цю ділянку називають представники сусіднього приватного підприємства. Адже чотири роки поспіль обробляли ці поля. У товаристві запевняють, що не знали про передачу землі в оренду фермеру.

Валентина Чернякова, перший заступник директора товариства «Земля і воля»: "Як це не блокувати техніку? А якщо до вас в огород прийдуть і почнуть працювати? Ми будемо звертатися до суду на неправомірні дії Райдержадміністрації".

Насправді спірні 60 гектарів – це земельні паї, що не мають власника. У районній адміністрації переконують, що законно здали їх в оренду першому, хто звернувся.

Віталій Коваль, керівник Бобровицького районного відділу земельних ресурсів: "Згідно земельного кодексу право на користування землею дає або державний акт, або договір оренди. Все це є у товариства "Нива". Якщо "Земля і воля" не згодна – є інші методи. Можна звернутись до суду".

За протистоянням на полі спостерігає міліція. Правоохоронці поки не втручаються і чекають рішення районної прокуратури. Там вивчають ситуацію і кажуть, що мають законні 10 днів.

Але фермер не чекає. Газик охоронців відкотили з поля на дорогу. І один із тракторів уже працює на полі.

www.misto.tk


Комментариев: 0    Просмотров: 224

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus