Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Комісія розслідує передачу прикордонникам чотирьох земельних ділянок

Комісія розслідує передачу прикордонникам чотирьох земельних ділянок

Голова постійної депутатської комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська звернулася до міського голови та прокурора міста Львова з депутатським зверненням.

Як передає прес-служба Львівської міської ради, у зверненні йшлося про процес приватизації військових споруд Державної прикордонної служби, розташованих на території міста.

Мова йде про рішення виконкому, які надають прикордонникам право державної власності на об’єкти. Усі чотири рішення, на які посилається п. Лясковська, прийняті на засіданнях виконкому протягом останніх трьох місяців. Ділянки розташовані за такими адресами: вул. Замкова, 31, вул. Довбуша, 15, О. Степанівни, 8, Зелена, 65.

Міський голова Андрій Садовий одразу відреагував на звернення і скерував лист на ім’я голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника п. Литвина з проханням надати усю інформацію про ділянки, які їхня служба використовує на території Львова, також Андрій Садовий пропонує прикордонникам негайно провести інвентаризацію об’єктів нерухомості та повідомити про перспективу розвитку формувань, які розташовані на земельних ділянках міста.

На звернення депутата Віри Лясковської відреагував і секретар міської ради Володимир Квурт, який розпорядився у найкоротші терміни створити комісію для розслідування правомірності рішень виконкому і видачі актів права державної власності прикордонній службі. Він також повідомив, що найближчим часом відбудеться засідання комісії за участю прокурора та представників відповідних служб.

www.kyiv.proua.com


Комментариев: 0    Просмотров: 155

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus