Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львівська міськрада зазіхає на землі та майно Львівської залізниці?

Львівська міськрада зазіхає на землі та майно Львівської залізниці?

Як йдеться у повідомленні, незрозумілі відмовки та бюрократичні зауваження суто формального характеру не дозволяють залізниці вирішувати питання у розумні терміни. Проводячи останніми роками роботу з інвентаризації земель, виготовлення технічної документації із землеустрою з метою отримання Державних актів на право постійного користування земельними ділянками, залізничники лише по Львову стикнулися з чималою низкою проблем. Зокрема є факти захоплення земельних ділянок смуги відведення залізниці та будівництво житлових будинків, гаражів, доріг без погодження меж із залізницею. Такі випадки зафіксовано у Брюховичах, на Ходорівській рампі, у Львові (вул. Дучимінської, 10) та ін.

При цьому чиновники не враховують специфіку територіального розташування об’єктів, адже, отримавши право власності на, до прикладу, 33 трансформаторних підстанції Львівської дистанції електропостачання ЕЧ-1, окремих акті на введення в експлуатацію кожної ТП просто не існує – це суто технологічні споруди, які приймались в експлуатацію згідно з загальними актами введення залізничних об’єктів. І подібних непорозумінь, на жаль, надто багато.

Довідка.

Загалом оформлення права власності лише в межах Львова зараз потребують близько 150 об’єктів нерухомості по станції Львів, Клепарів, Львівської механізованої дистанції вантажо-розвантажувальних робіт, Львівської та Підзамчівської дистанціях колії, Львівської дистанції водопостачання, управління будівельно-монтажних робіт. Затримки з прийняттям рішень щодо оформлення права власності на нерухоме майно залізниці спричинені неузгодженням дій відповідних управлінь Львівської міської ради та подекуди звичайним бюрократичним ставленням до справи державного значення, адже залізниця як державне підприємство здійснює оформлення права власності на своє майно суто у правовому полі.


Комментариев: 0    Просмотров: 184

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus