Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow На оренді землі Чернівці заробили понад 5,8 млн грн.

На оренді землі Чернівці заробили понад 5,8 млн грн.

Після приведення розмірів ставок орендної плати за земельні ділянки у відповідність до Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік»  та нової грошової оцінки, затвердженої  сесією міської ради  у лютому ц.р., надходження від оренди землі в першому півріччі цього року у Чернівцях  зросли на 93,6% у порівнянні із аналогічним періодом  минулого року.
 
За 6 місяців цього року у місті було підготовлено 1621 додаткову угоду до діючих договорів оренди землі або 91,8% від тих, що підлягали перерахунку.  Зокрема, було перераховано  465  або 100% угод оренди  з юридичними особами та 1156 або 88,92% угод з фізичними особами.
 
Як повідомив начальник управління земельних ресурсів Віталій Чинчик, з травня у Чернівцях впроваджена спрощена процедура укладання договорів оренди землі, яка  автоматично передбачає своєчасність  сплати коштів за оренду землі. За даними ДПІ у м. Чернівцях, станом на 1 липня ц.р.  заборгованість з плати за оренду землі у місті становить лише 147,4 тис. грн, з сплати земельного податку – 435,9 тис. грн.
 
Станом на 1 липня ц.р. у Чернівцях орендують землю 2 982 особи,  в тому числі 564-юридичні та 2418 – фізичні.
 
Зараз у Чернівцях  розробляється  проект Положення  про оренду земельних ділянок  та порядок визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки, який дозволить уніфікувати процедуру  укладання та розірвання  договорів оренди, автоматизувати  визначення ставок орендної плати, що має  збільшити надходження до бюджету від оренди землі.


Комментариев: 0    Просмотров: 131

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus