Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Оптимальна ставка оренди землі у Львові - 188-282 грн за м кв, - чиновник

Оптимальна ставка оренди землі у Львові - 188-282 грн за м кв, - чиновник

Оптимальна ставка оренди землі у Львові - 188-282 грн за м кв, - чиновник

За перші п’ять місяців 2011 року до міського бюджету Львова надійшло 41,7 млн грн орендної плати за землю. Про це 14 червня повідомив заступник начальника управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міської ради Ігор Гуменчук.

Він зазначив, що січень – перехідний місяць, а з лютого до травня відбувалося перевиконання плану з надходжень орендної плати. Так у лютому надійшло 102%, у березні – 106%, квітні – 112%, травні – 116%.

І.Гуменчук вважає, що ця динаміка значною мірою зумовлена поступками, зробленими для підприємців. «Коли ми мали базову вартість у 470 грн, спершу рішенням сесії був прийнятий коефіцієнт до неї 0,4, а потім у кінці березня - 0,6. У цьому коридорі 40-60% від базової нормативно-грошової оцінки землі ми отримали, на мій погляд, оптимальну модель нарахування орендної плати і земельного податку, що доводять фактичні показники з їх надходження», - зазначив він.

За словами заступника начальника управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міської ради такі умови зробили бажання підприємців переукладати договори оренди землі масовими. «З усіх 3 тис. 524 договорів оренди землі, ми уже переуклали 808 з урахуванням нової грошової оцінки, ще близько 200 є в роботі», - зазначив він.

І.Гуменчук уточнив ZAXID.NET , що коли діяв коефіцієнт 0,4, договори оренди землі переуклали 400 підприємців, решта переуклали договори з вартістю, в якій враховано коефіцієнт 0,6. За його словами, договори переукладено на термін до набрання чинності відкоригованої нормативно-грошової оцінки вартості землі у Львові , вона готується, і буде затверджуватися орієнтовно у вересні.


Комментариев: 0    Просмотров: 578

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus