Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Прокуратура кришує земельну мафію?

Прокуратура кришує земельну мафію?

Сьогодні хабарі у справах, пов’язаних із землею, сягають на Київщині десятки тисяч доларів. І Бориспільський район входить у трійку «лідерів».

«Махінації із землею у Київській області набули не чуваного розмаху. Такого не було при Кучмі і Засусі». Про це заявив на прес-конференції керівник Комітету захисту прав селян України Олег Шеремет.

У четвер за підтримки комітету розпочалося безстрокове пікетування секретаріату Президента, Кабінету Міністрів та Генеральної прокуратури селянами Бориспільського району Київщини.

Мешканці сіл району, які є власниками земельних паїв, просять Віктора Ющенка як гаранта Конституції негайно втрутитися в ситуацію. Вона полягає в системній бездіяльності районної влади та зловживаннях з боку міліції й прокуратури.

Як заявив Олег Шеремет, уже протягом 5 років селяни не можуть отримати акти на право власності на землю. Водночас з’ясовується, що їхні землі вже продає і здає в оренду невідома особа.

Бориспільська міжрайонна прокуратура при цьому видала припис голові райдержадміністрації про заборону на видачу державних актів громадянам.

Олег Шеремет стверджує, що тут має місце корупція:

– Сьогодні хабарі у справах, пов’язаних із землею, сягають на Київщині десятки тисяч доларів. І Бориспільський район входить у трійку «лідерів».

За інформацією комітету захисту прав селян України, у Київській області на вторинному ринку продано землі на суму від 400 до 700 млн. доларів. У той час, коли документально оформлено операції лише на 2 млн. доларів.

- Лише у рідному селі Романа Безсмертного в Мотижені вже по кілька разів було перепродано 700 гектарів угідь, - каже Шеремет.

При цьому реальні власники землі, звичайні селяни, отримували, у кращому випадку, за неї копійки, а у гіршому – залишалися ні з чим.

Якщо влада ніяк не зреагує на вимоги селяни Бориспільського району, ті готові вдатися до більш радикальних акцій протесту.

www.kiyany.com.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 201

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus