Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Реакція на перемогу у проведенні "Євро-2012". У Львові дорожчає земля

Реакція на перемогу у проведенні "Євро-2012". У Львові дорожчає земля

Два дні після того, як стало відомо, що стадіон для Євро-2012 будуватимуть за Львівським іподромом, земельні ділянки поблизу цього місця подорожчали на 15 відсотків. Це показник. Він означає - інвестори будуть зацікавлені, щоб зголошуватись на будівництво стадіону.

Як повідомив голова депутатської комісії економічної політики Тарас Когут: „Це вже говорить про те, що досить цікава територія. І довіра, прогноз підприємців в те, що там буде розвиватися територія, є високою. відповідно, я думаю, цей проект однозначно викличе зацікавлення. Питання втому, як ми його зможемо подати.”

А міська рада має всіляко сприяти інвестору, який зголоситься побудувати новий стадіон. Принаймні, як це часто буває, не затримувати видачі всіх необхідних дозволів. А ще – ідеальним варіантом було б, якби чиновники взяли на себе проведення мереж.

Заступник голови економічної комісії Петро Соболь відзначає: „Важливий крок, який міська влада повинна взяти на себе, це доведення води, каналізації, газу, електроенергії. Коли інвестор починає це вирішувати самостійно - думаю, що всі, хто у Львові стикався із „Львівгазом”, із „Львівобенерго”, всі прекрасно знають, як відбувається, як викручують руки інвесторам за підведення тих чи інших мереж.”

Тим часом, як кажуть представники економічної комісії, як тільки оголошувався проект на будівництво стадіону – ініціативу висловили австрійські та німецькі бізнесмени. На умовах, що господарюватимуть там упродовж 15-20 років, а потім віддадуть стадіон у комунальну власність міста. Наразі ж чиновники остаточно не визначились, хто має будувати головний об’єкт у місті для проведення Чемпіонату Європи з футболу.

Додамо тільки, що земельну ділянку за Львівським іподромом вибрали не випадково. Оскільки це місце для житла не придатне. „Там пролягає вісь аеропорту, якою літаки заходять на посадку. За шумовими параметрами ця ділянка не підпадає ні під житло, ні під якісь такі речі. Тільки тимчасове перебування людей – тобто стадіони, театри, виставкові центри. Під постійне перебування вона по категорії шумності і загазованості від аеропорту не підпадає,”  - розповів Тарас Когут.

А за попередніми прогнозами фахівців, будівництво стадіону розпочнеться вже цього року. Концепція вже готова – над нею працювала німецька компанія ХОХТІФ.


Комментариев: 0    Просмотров: 172

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus