Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Сина Боделана підозрюють у причетності до махінацій із землею

Сина Боделана підозрюють у причетності до махінацій із землею

Сина колишнього мера Одеси Руслана Боделана підозрюють у причетності до махінацій із землею ринку "Привоз". Повідомив Леонід Скалозуб, директор департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю. Компанія "Інвест-буд-торг", серед акціонерів якої є син Боделана, не доплатила у бюджет міста близько семи мільонів гривень.

2004-го структура дістала в оренду понад 9 тисяч гектарів одеського ринку, утім підприємці використовували усю площу "Привозу". І сплачували лише за користування офіційно виділеною землею. Щодо конфлікту порушено кримінальну справу.

Леонід Скалозуб, директор департаменту ДБЕЗ МВС України:
- Вони практично використовували не тільки ці 9 тисяч гектар землі, а використовували усю землю, яка виділена під ринком "Привоз". Там біля 25 тисяч квадратних метрів. на яких розташований весь ринок "Привоз". А фактично сплачували тільки за ці 9,3 тисяч квадратних метрів.

У департаменті також повідомили, що за минулий рік було викрито близько півтисячі злочинів у сфері виділення земельних ділянок. 75 відсотків із них скоїли посадові особи. Найбільший хабар зафіксували у Києві - 50 тисяч доларів за виділення ділянки в центрі міста.
 
http://5tv.com.ua/


Комментариев: 0    Просмотров: 185

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus