Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Дніпропетровську відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Земельні питання з точки зору депутатів Дніпропетровської міської ради»

У Дніпропетровську відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Земельні питання з точки зору депутатів Дніпропетровської міської ради»

Керівники фракцій та депутати міськради обговорять перспективи та проблемні моменти ухваленого ними нового порядку продажу земельних ділянок, вільних від забудови, та права на оренду земельних ділянок у Дніпропетровську.

До участі у засіданні «круглого столу» запрошуються журналісти засобів масової інформації.

Інформаційно-аналітичне агентство «Придніпров’я» розташовано на вул. Макарова, 27а (колишня Більшовицька), будівля Експо-центру «Метеор», офіс 405 тел. 372-74-11, 372-74-22, 372-74-33.

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», Дніпропетровська міська рада п’ятого скликання на другому пленарному засіданні чергової, шостої сесії, що пройшло 17 листопада, затвердила новий порядок продажу земельних ділянок, вільних від забудови, та права на оренду земельних ділянок у місті з відкритих аукціонів.


Комментариев: 0    Просмотров: 130

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus