Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Відбулося розширене засідання колегії Держкомзему України

Відбулося розширене засідання колегії Держкомзему України

28 липня цього року відбулося розширене засідання колегії Держкомзему України за участю членів Комісії з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель.


У роботі колегії також взяли участь керівники робочих груп з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель Ради міністрів АР Крим, обласних державних та Київської і Севастопольської міських адміністрацій, начальники територіальних органів земельних ресурсів, директори територіальних інститутів землеустрою, керівники територіальних органів Держземінспекції,  директор Групи впровадження проекту.


Відкрив засідання колегії голова Держкомзему України Микола Сидоренко. З доповіддю «Про результати здійснення державного контролю за використанням та охороною земель (у тому числі розгляд матеріалів по самовільному зайняттю земельних ділянок)» виступив начальник Держземінспекції Олександр Нечипоренко (див. «Довідка про результати…» у розділі сайту «Виступи»).


Учасники зібрання підсумували також роботу Держкомзему за І півріччя 2006 року (див.: «Довідка про підсумки роботи Держкомзему за перше півріччя» - на «Головній сторінці» сайту), заслухали та обговорили результати комплексної перевірки роботи Рескомзему Автономної Республіки Крим і територіальних органів земельних ресурсів на території АРК. Про стан виконання рішення колегії від 28 лютого 2006 року «Про стан оціночної діяльності у Миколаївській області” доповів начальник Миколаївського обласного головного управління земельних ресурсів Володимир Янчук.


З обговорених питань колегія прийняла окремі рішення.

http://dkzr.gov.ua/terra/control/uk/index


Комментариев: 0    Просмотров: 156

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus