Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Азарова профінансували земельну реформу

У Азарова профінансували земельну реформу

У Азарова профінансували земельну реформу

Кабінет Міністрів України постановою від 9 березня 2011 р. № 219 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів. Про це повідомляє прес-служба Держземагентства.

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству аграрної політики та продовольства за програмами “Проведення земельної реформи” і “Збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів”. Відповідальним виконавцем бюджетних програм є Державне агентство земельних ресурсів України, яке згідно з планами заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів здійснює розподіл бюджетних коштів. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є територіальні органи Держземагентства.

Згідно з Порядком бюджетні кошти використовуються відповідно до переліку робіт: демаркація державного кордону; виготовлення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування ділянкою; проведення нормативної грошової оцінки земель; розмежування земель державної та комунальної власності; ведення державного земельного кадастру; проведення інвентаризації земель та ін.

Розподіл і перерозподіл бюджетних коштів між територіальними органами здійснює Держземагентство і затверджує Мінагропрод.


Комментариев: 0    Просмотров: 698

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus