Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Українців зобов'язали надавати дані про відчуження житла

Українців зобов'язали надавати дані про відчуження житла

Українців зобов'язали надавати дані про відчуження житла

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Проект відповідного акта на засіданні Уряду представив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. За його словами, це рішення було зумовлено необхідністю передбачення у Положенні норми щодо обов’язковості надання одержувачами субсидій інформації про відчуження житла і щодо відповідальності за неподання такої інформації.

Отже, прийнятою постановою встановлюється, що у разі передання права власності на житло іншій особі одержувач субсидії зобов’язаний у десятиденний термін повідомити про це органи праці та соціального захисту населення.

Якщо власність на житло передано особі, яка не була зареєстрована у житловому приміщенні, надання субсидії припиняється. Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок неповідомлення громадянином про передання права власності на житло іншій особі, повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.

„Прийняття запропонованих змін дозволить посилити адресність надання житлових субсидій та забезпечити цільове використання бюджетних коштів”, - наголосив Сергій Тігіпко.


Комментариев: 0    Просмотров: 926

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus