Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Уряд встановить держмито за реєстрацію прав на нерухомість

Уряд встановить держмито за реєстрацію прав на нерухомість

Уряд встановить держмито за реєстрацію прав на нерухомість

Кабінет Міністрів пропонує установити ставки державного мита за проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно. Відповідний проект закону, що був розроблений Міністерством юстиції, ухвалено сьогодні, 23 березня, на урядовому засіданні. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, законопроект було розроблено з метою реалізації положень Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", відповідно до якого з 1 січня 2012 року в Україні запроваджується державна реєстрація речових прав, а також створюється необхідна система органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Метою стягування державного мита є покриття витрат держави при здійсненні вказаної діяльності.

Проектом закону передбачено справляння державного мита за проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно - 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (119 грн.); права власності на нерухоме майно, яке виникло та зареєстровано до 1 січня 2012 року – 50 відсотків ставки державного мита - за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (59,5 грн.); речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно – 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 грн.).

За словами міністра юстиції, запропонований Міністерством юстиції підхід до визначення розміру ставок державного мита за проведення державної реєстрації прав базується на визначенні необхідного розміру видатків Державного бюджету України, які забезпечили б покриття витрат на створення, запровадження та утримання органів державної реєстрації прав.


Комментариев: 0    Просмотров: 894

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus