Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Уряд розгляне концепцію програми "Своя квартира" на 2011 - 2025 роки

Уряд розгляне концепцію програми "Своя квартира" на 2011 - 2025 роки

Уряд розгляне концепцію програми

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні розгляне подану Міністерством економічного розвитку і торгівлі концепцію державної цільової соціальної програми забезпечення житлом "Своя квартира" на 2011-2025 роки. Про це, відкриваючи засідання уряду, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Він додав, що уряд спільно з Нацбанком розроблять механізм цільового кредитування будівництва соціального житла за значно нижчими, ніж на ринку, кредитними ставками. Прем'єр-міністр нагадав, що поточного року на іпотеку уряд виділить 1 млрд грн, а наступного року збільшить цю суму до 10 млрд грн, передають кореспонденти УКРІНФОРМу.

На переконання глави уряду, будівельники мають обмежити свою рентабельність, щоб пробудити інвестиційну активність населення. За його словами, за останній рік зростання депозитів у банках становить понад 86 млрд грн, що є вагомим ресурсом для інвестицій у будівельну галузь. Але довіра до забудовників не відновилась, і темпи зростання будівництва повільні. "Наголошую, що доступ до кредитних ресурсів і до земельних ділянок - це ключ до будівельного буму", - підкреслив М.Азаров.

Прем'єр-міністр доручив Мінекономрозвитку, Мінрегіонбуду створити за участю профільного парламентського комітету, глав місцевих адміністрацій, представників Нацбанку, а також Конфедерації будівельників України постійно діючу раду для впровадження інноваційної моделі роботи будівельного комплексу і практичного розгляду масштабних будпроектів. "Вважайте, що я призначаю відповідних міністрів "всеукраїнськими прорабами", - підсумував глава уряду.


Комментариев: 0    Просмотров: 478

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus