Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Затверджено порядок обов'язкового страхування предмета іпотеки

Затверджено порядок обов'язкового страхування предмета іпотеки

Затверджено порядок обов'язкового страхування предмета іпотеки

Уряд прийняв постанову „Про затвердження Порядку та правил обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування", повідомляє прес-служба Держфінпослуг.

Прийняття регуляторного акту дозволить реалізувати норми Закону України "Про іпотеку" щодо захисту іпотекодавця та його кредиторів від майнових втрат внаслідок випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування та установить умови, за якими буде здійснюватися такий вид страхування.

Відповідно до статті 8 Закону України "Про іпотеку" іпотекодавець зобов'язаний застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від вищезазначених ризиків.

Для здійснення обов’язкового страхування Кабінет Міністрів України встановлює порядок та правила його проведення, форми типового договору розміри страхових сум та максимальні розміри страхових тарифів або методику актуарних розрахунків, що передбачено частиною другою статті 7 Закону України "Про страхування".

Тому проектом постанови передбачається встановлення порядку та правил страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування; затвердження форми типового договору страхування предмету іпотеки та методики актуарних розрахунків тарифів за цим видом страхування.

Затвердження порядку, правил та типового договору страхування предмету іпотеки дозволить уніфікувати положення відповідних договорів страхування, що укладаються іпотеподавцями з страховиками.


Комментариев: 0    Просмотров: 522

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus