Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Азарова планують виділити 91 мільйон на квартири для молоді

У Азарова планують виділити 91 мільйон на квартири для молоді

У Азарова планують виділити 91 мільйон на квартири для молоді

На кредитування житлового будівництва для молодих сімей у 2011 році Кабинет міністрів планує спрямувати 91 млн. гривень.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Кабміну за підсумками телевізійного проекту "Розмова з країною" за участю президента Віктора Януковича.

"Відповідно до Конституції, громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. Важливим кроком у цьому напрямі є продовження реалізації розпочатої у 2010 році Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла", - інформують в уряді.

Згідно із повідомленням, у 2010 році був "апробований на практиці механізм державної підтримки будівництва доступного житла, завдяки якому придбали квартири 590 сімей в усіх регіонах України".

У 2011 році на ці потреби передбачено спрямувати 150 млн. гривень, що дасть змогу побудувати близько 1500 квартир за умови пайової участі громадян.

Крім того для забезпечення безкоштовним житлом військовослужбовців, депортованих осіб, вчених Національної академії наук, інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи у державному бюджеті передбачено виділення 889 млн. гривень.

"На кредитування житлового будівництва для молодих сімей заплановано спрямувати 91 млн. гривень", - повідомили в уряді.


Комментариев: 0    Просмотров: 401

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus