Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Забудовникам замінять наглядачів

Забудовникам замінять наглядачів

Забудовникам замінять наглядачів

Девелоперам і забудовникам замінять наглядачів. Це уже не будуть органи державного-архітектурного контролю. Останніх позбавлять прав.

Кабмін у ході адмінреформи по суті скасував архітектурні інспекції. Хоча, у щойно ухваленому законі "Про містобудівну діяльність" саме ці структури наділено надзвичайними повноваженнями. Вони отримали право зупиняти спорудження об'єктів і навіть вимагати їх знесення, якщо ті зведені без дотримання відповідних норм. Найближчим часом функції нагляду за будівництвом та архітектурою передадуть безпосередньо міністерству. При ньому створять відповідний департамент. До формування нової структури у складі міністерства - органи інспекції, найімовірніше, працюватимуть. Незрозумілим залишається обсяг їхніх повноважень.

"Функції продовжують здійснюватися, але поки що без достатнього врегулювання. Міністерству наказано якнайшвидше створити всередині своєї структури відповідний департамент, але будемо сподіватися що він з'явиться найближчим часом. І все пройде гладко для забудовників. Кожна зміна організаційної структури тягне за собою зміну процедур і правил. Принаймні внутрішніх", - заявив Владислав Кисіль, партнер юридичної компанії.


Комментариев: 0    Просмотров: 346

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus