Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Уряд дізнається, де завищені тарифи, і покарає винних

Уряд дізнається, де завищені тарифи, і покарає винних

Уряд дізнається, де завищені тарифи, і покарає винних

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив керівнику Державної фінансової інспекції Петру Андрєєву протягом тижня надати Уряду розширену інформаційно-аналітичну довідку щодо результатів перевірок обґрунтованості тарифів на послуги житлово-комунального господарства, інформує прес-служба Кабміну.

Водночас ревізори мають подати пропозиції щодо заходів реагування у випадках, коли порушено принцип економічної обґрунтованості призначення тарифів.

На переконання глави Уряду, потрібно принципово виключити можливість такої ситуації, коли громадяни оплачують безгосподарність та неіснуючі послуги. Відповідальність за необґрунтоване завищення тарифів повинні нести керівники комунальних підприємств – як за завдання матеріальної шкоди споживачам комунальних послуг.

Також Микола Азаров доручив Міністерству будівництва і житлово-комунального господарства запропонувати механізм щоквартальних публічних звітів житлово-експлуатаційних організацій про витрачання коштів, сплачених громадянами за житлово-комунальні послуги. Результати таких звітів мають впливати на оцінку роботи керівників відповідних підприємств та визначати: чи продовжувати з ними контракти. Така норма має бути додана до контрактів.


Комментариев: 0    Просмотров: 580

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus