Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Влада перегляне будівельні норми

Влада перегляне будівельні норми

Влада перегляне будівельні норми

Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні Програму перегляду державних будівельних норм і правил на період до 2015 року. Метою Програми, як поінформував Віце-прем’єр-міністр України – Міністр Віктор Тихонов є забезпечення розвитку національної системи нормування у будівництвішляхом перегляду державних будівельних норм і правил, за результатами якого вони можуть бути скасовані, внесені зміни до них чи розроблені нові ДБНи і правила. Головним чином це стосується тих норм, які були прийняті до набрання чинності Закону України "Про будівельні норми" (№ 1704-VI від 5.11.2009), а на першому етапі підлягають перегляду ті, які прийняті до 1992 року. Всього більше 370 документів.

Як повідомляє прес-служба чиновника, основними напрямами Програми є удосконалення нормативної бази з питань будівництва, містобудування та архітектури, забезпечення адаптації державних будівельних норм до нормативної бази Європейського Союзу, створення механізму міжгалузевої координації робіт з нормування у будівництві.

"Вагомою складовою діючих будівельних норм та нормативних документів є специфічні за суттю нормативи, які повинні розроблятися галузевими міністерствами у межах своїх повноважень. Значна їх кількість – це документи колишнього СРСР за позначками СНиП та СН, прийняті в 70-90 роках минулого століття і потребують невідкладного перегляду", - наголосив Віктор Тихонов.

Віктор Тихонов зазначив, що затверджена Програма передбачає формування системи базових організацій з науково-технічної діяльності у будівництві, а також створення центрального фонду будівельних норм.

"Не чекаючи Програми, нам вдалося вже оновити нормативну базу більше, як на половину. У 2010 році кількість переглянутих будівельних норм за позначками СНиП та СН від успадкованого загалу досягла 78%. Завершення роботи з перегляду застарілих державних стандартів заплановано на 2011, а будівельних норм - на 2012 роки", - додав Віктор Тихонов.


Комментариев: 0    Просмотров: 622

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus