Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Бродський не дозволив ускладнити життя будівельникам

Бродський не дозволив ускладнити життя будівельникам

Бродський не дозволив ускладнити життя будівельникам

Держкомпідприємництво не дало ввести нові дозвільні документи при проектуванні та будівництві об’єктів: відмовлено у погодженні низки проектів регуляторних актів, розроблених Мінрегіонбудом, повідомляє прес-служба комітету.

Зокрема, не був погоджений Порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів. Він передбачав необхідність погодження проектних рішень з власниками земельних ділянок, по яких будуть прокладатися інженерні мережі. Таке погодження є дозвільним документом, але у жодному законі воно не передбачено.

Проектом також пропонувалося віднести реставраційне завдання до складу вихідних даних на проектування. Втім, за законом "Про регулювання містобудівної діяльності" такого документа серед вихідних даних на проектування об'єкта будівництва бути не повинно. Даний Порядок до того ж передбачав проведення після кожної стадії розроблення проектної документації експертизи із подальшою видачею позитивного експертного висновку. Даний документ, як і сама ця експертиза, не передбачені законодавством. Їхнє введення значно б ускладнило та зробило дорожчим проведення проектних робіт.

Крім того, Держкомпідприємництво відмовило в погодженні розробленого Мінрегіонбудом проекту урядової постанови “Про затвердження Порядку віднесення об’єктів будівництва до IV і V категорії складності”.

Згідно з ним, для віднесення об’єкта будівництва до ІІІ категорії складності треба отримувати довідку в експертній організації. Це також є документом дозвільного характеру, не передбаченим законодавством. Між тим, за законом "Про регулювання містобудівної діяльності" проекти будівництва об'єктів I-III категорій складності обов'язковій експертизі не підлягають.


Комментариев: 0    Просмотров: 692

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus