Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Уряд забезпечить житлом ветеранів ВВВ

Уряд забезпечить житлом ветеранів ВВВ

Уряд забезпечить житлом ветеранів ВВВ

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи, які протягом тривалого часу перебувають в черзі на житло, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Віктора Тихонова.

За словами міністра, на забезпечення житлом названої категорії громадян, в державному бюджеті на 2011 рік передбачено 40 мільйонів гривень. Головним розпорядником цих коштів є Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Міністерство розподілить ці кошти між регіонами на підставі списків інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи. Списки складаються Державною службою з питань інвалідів та ветеранів за пропозиціями місцевих держадміністрацій", - пояснив Віктор Тихонов.

Урядовець зазначив, що квартири придбаватимуться на вторинному ринку, у житлових будинках, введених в експлуатацію, в об’єктах незавершеного житлового будівництва із строком введення в експлуатацію у 2011 році. Головна умова, каже Віктор Тихонов, у квартирах повинні бути виконані внутрішні опоряджувальні роботи. Вартість 1 кв. метра загальної площі житла, що закуповується, як пояснив Віце-прем’єр-міністр, не повинна перевищувати граничну вартість.

"Для більшості областей гранична вартість 1 квадратного метра житла складає 4 934 гривні, для АР Крим, міста Севастополь, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Харківської, Одеської областей – 5 363 гривні, для міста Київ – 7 990 гривень", - сказав Віктор Тихонов. Він також додав, що перевищення граничної вартості допускається, якщо різницю вартості буде оплачено за рахунок коштів місцевого бюджету, або коштів громадян, яким надається житло. Загалом, зі слів Віце-прем’єр-міністра, буде придбано 125 квартир.

Нагадаємо, в минулому році вперше за багато років Уряд виділив кошти (більше 140 млн. грн.) для придбання житла Ветеранам Великої Вітчизняної війни І групи. Було придбано 491 квартиру.


Комментариев: 0    Просмотров: 601

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus