Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow АМКУ дослiдить обґрунтованiсть подорожчання скла i склопакетiв

АМКУ дослiдить обґрунтованiсть подорожчання скла i склопакетiв

У зв’язку з рiзким стрибком цiн на скло, Антимонопольний комiтет України розпочав дослiдження наявностi обґрунтованих для цього пiдстав

Сьогоднi Комiтет стурбований фактом пiдвищення цiн на скло, адже це може мати прямий вплив на вартiсть рiзних видiв iншої продукцiї. Зокрема i склопакетiв, якi є складовою будiвництва житла.

Аби з’ясувати реальнi причини та побачити, чи не має мiсце зловживання домiнуючим становищем або змова пiд виглядом збiльшення вартостi енергоносiїв, Комiтет ретельно проаналiзує всi обставини.

Тепер буде перевiрено структуру ринку, становище його гравцiв та iснуючi механiзми формування цiн. Як виробники, так i реалiзатори зазначеної продукцiї повиннi будуть детально пояснити свої дiї.

Коментуючи ситуацiю, Голова Антимонопольного комiтету України Олексiй Костусєв заявив: «Ми розумiємо, що виробництво скла є енергоємним процесом i зростання цiн на енергоресурси може впливати на вартiсть кiнцевої продукцiї. Однак, такi коливання в жодному разi не повиннi раптом перетворитися на суцiльнi зловживання. Ми в змозi чiтко вiдрiзнити у кого пiдвищення є економiчно обґрунтованим, а хто намагається зловити рибку в каламутнiй водi. Якщо порушення конкуренцiйного законодавства будуть виявленi — ми жорстко покараємо винуватцiв».

http://www.kmu.gov.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 156

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus