Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Міністр Володимир Яцуба заявив про всебічну підтримку ініціатив Уряду щодо забезпечення ветеранів житлом

Міністр Володимир Яцуба заявив про всебічну підтримку ініціатив Уряду щодо забезпечення ветеранів житлом
Міністр повідомив, що, згідно ініціатив Президента і Уряду, Міністерство включилось в активну роботу з підготовки святкових заходів до річниці Великої Перемоги.

Відповідаючи на питання про доречність подібних заходів за умов кризи, очільник Міністерства зауважив: «є речі, на яких ми не можемо економити. Пам’ять – це те, чого не купити і не відкласти на майбутнє. Запевняю вас, що в Україні є ресурси, бажання і можливості для здійснення проектів, що спроможні реально консолідувати націю, не кажучи вже про ветеранів і загиблих героїв, наш вічний борг перед якими – значно масштабніший, ніж увесь кошторис запланованих урочистостей».

За словами В.Яцуби, в ході підготовчих заходів Міністерство активно співпрацює з регіонами з метою проведення комплексу заходів із встановлення нових пам’ятників, ремонту та реставрації існуючих пам’ятних знаків, впорядкування території навколо них і забезпечення подальшого їх утримання в належному стані.

Також Міністерство бере участь у підготовці поіменного списку ветеранів та опрацьовує інформацію щодо кількості квартир в регіонах, що необхідно придбати для поліпшення житлових умов та забезпечення житлом зазначеної категорії громадян.

 

Нагадуємо, що на сьогодні в Україні видано Указ Президента України від 23 березня 2010 року № 403 «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, Верховна Рада України проголосила 2010 рік роком ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а 19 квітня Прем’єр-міністр України М.Азаров заявив про плани Уряду у цьому році забезпечити житлом всіх ветеранів, що отримали поранення під час бойових дій та оточити увагою та підтримкою всіх без виключення ветеранів Великої Вітчизняної війни.


Комментариев: 0    Просмотров: 161

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus