Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow ПРЕС-РЕЛIЗ: Мінрегіонбуд підготував перелік об’єктів соціального призначення у регіонах для першочергового фінансування

ПРЕС-РЕЛIЗ: Мінрегіонбуд підготував перелік об’єктів соціального призначення у регіонах для першочергового фінансуванняНа підставі пропозицій, поданих обласними та Севастопольською міською державними адміністраціями, сформовано перелік із об’єктів першочергового соціального значення для регіонів, що мають фінансуватися у 2010 році. Зазначений перелік об’єктів затверджено наказом Мінрегіонбуду та погоджено з Міністерством фінансів.

Пропонуються спрямувати фінансування за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів, на спорудження, ремонт та реконструкцію об’єктів соціального призначення у регіонах України та м. Севастополь. Серед визначених об’єктів – школи, медичні заклади, комунальні мережі, спортивні об’єкти, споруди історико-культурного призначення.

Взагалі Державним бюджетом України на 2010 рік Міністерству регіонального розвитку та будівництва України передбачено кошти на соціально-економічний розвиток регіонів в загальному обсязі 290 949,0 тис. гривень (постанова Кабінету Міністрів України від 31.05.2010 № 421).

 

Прес-служба Мінрегіонбуду


Комментариев: 0    Просмотров: 169

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus