Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Проект Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ухвалено на засіданні Урядового Комітету

Проект Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ухвалено на засіданні Урядового Комітету


Нагадуємо, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова за результатами наради від 22.11 2010 року 24 листопада робота по удосконаленню проекту закону велась на спільних засіданнях керівництва, фахівців Мінрегіонбуду та робочої групи Кабінету Міністрів на чолі з віце-прем’єром С.Л. Тігіпком. Протягом останніх днів були враховані майже всі зауваження, запропоновані під час наради у Прем’єр-міністра М.Я. Азарова, а саме: забудовників, Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, громадських будівельних організацій профільних асоціацій.

Проектом передбачається удосконалення дозвільної системи у будівництві шляхом зменшення кількості дозвільних і погоджувальних процедур, скорочення часу їх проходження та переліку необхідних документів, запровадження принципів мовчазної згоди, єдиного вікна та організаційної єдності, що дозволить адаптувати регуляторну політику України до європейських стандартів, забезпечити сприятливі умови для ведення бізнесу, розвитку будівельної та суміжних галузей.

Крім того, законом упроваджується поняття єдиного містобудівного кадастру, який буде в широкому доступі й дозволить місцевим радам контролювати процес, впроваджується поняття зонінгу. Особливе місце законі відводиться генеральним планах розбудови міст. При цьому генплани, які вже є у містах і населених пунктах, не відкидаються, а враховуються й доопрацьовуються. Таким чином генеральні плани населених пунктів стають містобудівною основою.

Новий закон передбачає радикальне скорочення часу узгодження будівництва і кількості бюрократичних процедур, супутніх цьому процесу, сприятиме поліпшенню ситуації в будівельній галузі.

 

Прес-служба Мінрегіонбуду


Комментариев: 0    Просмотров: 191

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus