Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Мiнбудi обговорили перспективи полiпшення доступу мiсцевої влади до кредитних ресурсiв

У Мiнбудi обговорили перспективи полiпшення доступу мiсцевої влади до кредитних ресурсiв

21 липня 2006 р. у примiщеннi Мiнбуду України пiд головуванням Мiнiстра будiвництва, архiтектури та житлово-комунального господарства Павла Качура вiдбулась презентацiя та обговорення звiту USAID - „Стратегiчнi та операцiйнi можливостi створення в Українi установи об’єднаного фiнансування (УОФ) мiських бюджетiв та комунальних пiдприємств проекту „Iнiцiатива сприяння кредитуванню”.

Участь в обговореннi даного питання взяли члени Робочої групи зi створення зазначеної установи - представники центральних органiв виконавчої влади, громадських органiзацiй та Агентства США з мiжнародного розвитку i контрактери проекту USAID „PRAGMA”.
Презентацiю звiту провiв виконавець проекту, старший радник Агентства США з мiжнародного розвитку Ричард Генз, який розповiв про можливi структури власностi та структури фiнансування УОФ, засади її функцiонування, управлiння активами, роль законодавства та нормативно-правових актiв України.
Павло Качур зазначив, що важливою складовою успiшної реалiзацiї проекту є державна пiдтримка, а також те, що створення в Українi такої установи надасть можливiсть органам мiсцевого самоврядування отримувати довгостроковi позики пiд низькi вiдсотки, що значно пiдвищить життєздатнiсть та полiпшить благоустрiй мiст та пiдприємств.
Робочою групою вже розпочато роботу iз розроблення пакету документiв, необхiдних для створення в Українi установи об’єднаного фiнансування.

http://minbud.gov.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 209

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus