Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Володимир Яцуба: державна фінансова підтримка регіонів - тимчасова міра для забезпечення нормального життя громадян

Володимир Яцуба: державна фінансова підтримка регіонів - тимчасова міра для забезпечення нормального життя громадян
За словами Володимира Яцуби, Мінрегіонбудом розроблено проект Порядку використання цих коштів.
«На наш погляд ці кошти потрібно спрямувати на розроблення генеральних планів та схем планування територій, реконструкцію та будівництво об’єктів соціально-культурного побуту, екологічні проекти тощо», - уточнив Міністр.

Очільник Мінрегіонбуду висловив стурбованість з приводу того, що до сьогоднішнього дня Міністерству не надійшов на погодження проект Порядку використання коштів.

    «Всі ми  розуміємо, що таке затягування з визначенням правил для фінансування об’єктів  може привести до зриву графіків виконання будівельних робіт у поточному році»,- зазначив Міністр. Він також додав, що з метою недопущення політичних спекуляцій і забезпечення соціальної стабільності в Україні, Мінрегіонбуд запропонував визначити  обсяг фінансування по кожному регіону пропорційно чисельності населення (за виключенням АР Крим, якому пропонується виділити 500 млн. гривень з урахуванням його унікальних кліматичних умов та статусу півострова як центру оздоровлення і туризму в Україні).

 Володимир Яцуба у своєму виступі окремо зупинився на  запропонованих об’єктах Автономної Республіки Крим.  До переліку увійшло 113 об’єктів на суму 500 мільйонів гривень.

    Міністр зазначив, що за умови фінансування згаданих об’єктів буде побудовано або реконструйовано 97,6 кілометрів газових мереж, 51,8 кілометрів водопровідних мереж, 3,9 кілометрів каналізаційних мереж, 30   теплових пунктів та котелень у закладах соціальної сфери, 8,8 кілометрів тролейбусної лінії. Також, зі слів Володимира Яцуби, буде відселено з небезпечної зони та з дитячого табору “Артек” 72 родини,  проведено протиаварійні роботи з інженерного захисту територій на суму 29,4  мільйона гривень,  реконструкцію 2 шкіл, 4 дитячих садків, 3 об’єктів охорони здоров’я, 1 об’єкта культури.

    Зважаючи на те, що  через Сімферополь щорічно проїздить понад  5 мільйонів відпочиваючих, керівництву півострову запропоновано спрямувати 35 мільйонів 653 тисяч гривень на закупівлю спецтехніки  для благоустрою міста.

    Володимир Яцуба підкреслив, що державна фінансова підтримка регіонів - тимчасова міра  для забезпечення нормального життя громадян: «На сьогодні ми не можемо відмовитися від цього. Але ці фінансові ресурси є підґрунтям для створення привабливості територій, які поступово  перетворяться  на самодостатні».


Комментариев: 0    Просмотров: 215

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus