Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Екскурсії по маєтках можновладців тривають. ФОТО

Екскурсії по маєтках можновладців тривають. ФОТО

Екскурсії по маєтках можновладців тривають. ФОТО

Загони самооборони продовжують навідуватись в маєтки до можновладців, відкриваючи для широкого загалу все нові надбання хабарників. Наступний в списку – Ігор Калетник, вже екс- заступник спікера Голови Верховної Ради України.

Маєток Калетника-молодшого, знаходиться на березі Південного Бугу. Це територія заповідника на межі Немирівського та Гайсинського районів Вінницької області. На в’їзді висить знак «Полювання заборонене. Державна власність».

Угіддя складаються із будинку в лісі та своєї ферми з тваринництвом. Тільки територія угідь відповідно до документів складає біля 29 тисяч гектарів! Для розуміння – це майже половина території, яку займає місто Київ!

І вже поза господарством знаходяться ще 2 будинки. На території є також і площадка для гелікоптеру.

Поряд стоїть і хатина 90-річного дідуся, який відмовився виїжджати зі своєї домівки. Калетник передбачливо обгородив його високим парканом, щоб не псував вид.Утримання території господарства відбувається начебто за рахунок внесків мисливців, що тут відпочивають це 100-160 осіб. Таку інформацію надали люди, що працюють на Ігоря Калетника у цьому господарстві.

На малій батьківщині Ігоря Калетника всі знають, що це його угіддя. Територію охороняють співробітники господарства «Вепр». Будівлі на території заповідника завбачливо зареєстровані на осіб з іншими прізвищами.Люди розповідають, що Ігор Калетник постійно приїжджає сюди з друзями.

Вночі, 23 лютого, за вказівкою Калетника, на фурах для міжнародних перевезень, вивозили речі з маєтку. Мешканці сусіднього села Степашки, нарахували десять автомобілів. Крім того з території було вивезено понад десять позашляховиків (власність ПП «Вепр», на яких здійснювався об’їзд та охорона привласнених угідь).
Представники місцевої самооборони Гайсину у супроводі кількох представників правоохоронних органів Гайсину, потрапили на територію маєтку тільки наступного дня 24 лютого близько 14-00, їх було 40 чоловік, приїхали на своїх 10 авто. Зайшли мирно, без супротиву охоронців. На території заповідника, в 2 км від дороги – перший будинок, огороджений високим парканом довжиною в сто метрів, за парканом – двоповерховий будинок на п’ять спалень.

Інтер’єр «стандартний» - каміни, медвежі та вовчі шкури, дорогі килими, на які охорона маєтку просила «не ставати».Отже, загалом на території маєтку молодшого Калетника – три будинки, що займають площу зо два футбольні поля та ще залишались кілька невивезених (непотрібних) автомобілів УАЗ.

Другий будинок знаходиться вже фактично на території села, на березі мальовничої річки. Самообороні відкрив охоронець та впустив всередину. На подвір’ї стоїть кулемет, направлений в бік входу.

Біля будинку є три гаражі в якому 1 військовий катер, 1 біла яхта та 4 скутери.

Всього загальна оціночна вартість майна (і це без захопленого лісу) 80 мільйонів гривень!

Після оглядової екскурсії самооборонівці покинули територію. Пізніше через 2-3 години на територію заповідника навідались невстановлені озброєні люди в масках розрізали сітку огорожі та вивезли з маєтку папери та зброю. Якесь дивне співпадіння. Почерк вгадується.

Самооборона висунула версію про те, що це була провокація самого Калетника, адже при огляді власності Калетніків сейфів ніхто не бачив, тобто вилучити папери та зброю міг тільки той, хто точно знав, де вона здаходиться.
Наступного дня до самооборони навідалися представники правоохоронних органів, 25 чоловік. Вони погрожували, намагалися вилучити відзняте відео з екскурсії заповідником, а саме головне – прив’язати візит самооборони до повторного візиту та вивезення паперів та зброї. Звучали аргументи: «Ви приїхали спочатку на своїх автомобілях, а потім від’їхали одягнули маски і повернулись». Але офіційної повістки хлопцям так і не вручили.

Вся ця ситуація ще раз доводить, що сім’я Калетників: батько Григорій Миколайович – депутат Верховної ради від того ж 18 округу Вінницької області Голова комітету з питань агрополітики та земельних відносин, син – Ігор Григорович Калетник «справжній комуніст», продовжують впливати на правоохоронні органи та фабрикувати справи.

Источник: Самооборона


Комментариев: 0    Просмотров: 1218

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus