Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Харківських чиновників упіймали на мільйоній афері

Харківських чиновників упіймали на мільйоній афері

Харківських чиновників упіймали на мільйоній афері

Чиновники підробили низку документів, на підставі яких незаконно передали в приватну власність шістьом громадянам земельні ділянки на суму 1,9 млн грн.
Проти двох службових осіб управління Держкомзему одного з районів Харківщини порушили кримінальні справи за земельні махінації. Про це повідомляє прес-служба МВС.Як йдеться у повідомленні, чиновники "підробили низку документів, на підставі яких незаконно передали в приватну власність шістьом громадянам земельні ділянки (загальна площа понад 12 гектарів), які відносяться до земель лісового фонду України".
"Унаслідок противоправних дій державі завдано збитки на суму 1,9 мільйонів гривень", - зазначили у міліції.
Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 364 та частини 2 статті 366 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем й службове підроблення).
Нагадаємо, на початку лютого, у Ялті за земельні махінації затримали головного архітектора. Йому інкримінують незаконне виділення земельних ділянок у власність громадян на території Ялтинського гірничо-лісового заповідника, чим державі завдано 1,1 мільйона гривень збитків.


Комментариев: 0    Просмотров: 454

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus