Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Прикарпаття отримає з Кабміну 2 млн. 285 тис. грн. для будівництва туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая»

Прикарпаття отримає з Кабміну 2 млн. 285 тис. грн. для будівництва туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая»

Прикарпаття отримає з Кабміну 2 млн. 285 тис. грн. для будівництва туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая»

Розпорядженням №154 Кабінету Міністрів України «Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень» Міністерству екології та природних ресурсів передано бюджетні призначення у сумі 2 млн. 285 тис. грн. для розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая».

За словами директора НПП «Гуцульщина» Василя Пророчука, шляхом тендеру буде визначено розробників найкращого проекту туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая».

«Питанням щодо спорудження на мальовничій Косівщині туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая», що свого часу було ідеєю знаного косів'янина, світлої пам'яті Миколи Шкрібляка, тепер опікуватиметься голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, і цим все сказано», - наголосив Василь Пророчук.

Довідково
14 грудня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав Доручення, у якому зазначено: «З метою виховання дітей на ідеалах добра і справедливості, посилення уваги суспільства до дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з обмеженими можливостями, а також забезпечення проведення до дня Святого Миколая Всеукраїнської акції «З відкритим серцем до кожної дитини»: передбачити під час доопрацювання проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2011 рік» видатки на розроблення проектно-кошторисної документації будівництва в установленому порядку туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» (Національний природний парк «Гуцульщина», Івано-Франківська область)».


Комментариев: 0    Просмотров: 684

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus