Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Богдан Шиба: Дозволу на будівництво розважального комплексу біля військового ліцею міська влада не давала і не даватиме

Богдан Шиба: Дозволу на будівництво розважального комплексу біля військового ліцею міська влада не давала і не даватиме

Зі слів Богдана Шиби, Луцький прикордонний загін звернулася до міської ради з проханням закріпити за ними земельні ділянки площею 17 га, що перебувають у державній власності. Прикордонники гарантували, що нічого тут не продаватимуть. Коли ж їм видали державний акт права власності на землю, одне з приміщень продали фірмі «Скорпіон-сервіс». Тепер ця фірма хоче будувати на цих землях розважальний комплекс і, відповідно, отримати дозвіл на відведення земельної ділянки.
 
«Ми таких дозволів давати не будемо. Я доручив департаменту містобудування, аби вони замовили і розробили проект детального планування цього кварталу. В цьому проекті має бути врахована необхідна інфраструктура для ліцею, передбачена допустима щільність забудови, визначено, які, крім житла, мають бути обслуговуючі установи. І тільки після цього ми прийматимемо рішення про надання дозволів на забудову або розташування. Тобто, до розробки такого проекту, до повного врахування інтересів міста ніхто нікому нічого не дозволить будувати», – запевнив Луцький міський голова.
 
Довідка ЗІКу.
 
Представники колективу Волинського ліцею з посиленою фізично-спортивною підготовкою звернулись до Луцької міської ради та місцевих ЗМІ з вимогою не допустити будівництва на прилеглій до ліцею території розважального комплексу.


Комментариев: 0    Просмотров: 181

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus