Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Будівельники Львова об’єднуватимуться заради конструктивної співпраці з владою

Будівельники Львова об’єднуватимуться заради конструктивної співпраці з владою

Про це повідомила прес-служба Асоціації. Участь у засіданні візьмуть голова ЛОДА Петро Олійник та міський голова Львова Андрій Садовий, їхні заступники, керівники профільних управлінь та відомств.
 
До Асоціації увійшли представники підприємств усіх сфер будівництва, зокрема житлового та промислового, будівництва доріг, а також виробники та продавці будівельних матеріалів.
 
Метою Асоціації будівельних підприємств є відстоювання економічних та інших законних інтересів, зокрема у взаєминах з органами державної влади і місцевого самоврядування, формування та розвиток будівельної галузі на Львівщині, зокрема через депутатський корпус, адже серед представників Асоціації є понад 40 депутатів усіх рівнів.
 
Асоціація також працюватиме в напрямі налагодження співпраці між організаціями щодо впровадження та вдосконалення правил сумлінної конкуренції, аналізу процесів впровадження та дії нормативних актів у будівельній галузі тощо. Крім того, Асоціація планує розроблення та впровадження декількох цільових програм, зокрема з професійної підготовки фахівців, від робітничих будівельних професій до фахівців із залучення інвестицій.


Комментариев: 0    Просмотров: 150

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus