Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Дніпропетровськ: У Красноповстанській балці буде збудовано елітне житло

Дніпропетровськ: У Красноповстанській балці буде збудовано елітне житло

Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», у місті, де зсуви є однією з найбільш значних техногенних проблем, це перша спроба будівельників подивитись на балки з корисної точки зору.

За інформацією Миколи Луценка, проект передбачає оригінальне архітектурне використання рельєфу балки. Будівництву передуватимуть інженерно-геологічні дослідження, протизсувні заходи, роботи з укріплення схилу балки тощо.

Ініціатором будівництва виступила будівельна компанія «Созідатель». Разом із Союзом архітекторів України, компанія об’явила конкурс на реалізацію ідеї, представивши на нього й свій проект. За підсумками конкурсу, який тривав близько трьох місяців, саме проект «Созідателя» було визнано переможцем, що дало старт реалізації задуму дніпропетровських архітекторів.

За проектом, багатоповерховий комплекс включатиме повний набір об’єктів побутового обслуговування мешканців: торгівельний комплекс, центр дозвілля, дитячий комбінат, ресторани тощо. Для кожної квартири буде облаштовано окрему автостоянку. Частину площі займуть об’єкти комерційної нерухомості, зокрема готель та офіси.

Як відзначає Микола Луценко, наразі «Созідатель» займається відведенням землі під проект, говорити про терміни реального будівництва поки що рано.


Комментариев: 0    Просмотров: 272

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus