Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Елiтне мiстечко таки почнуть будувати?

Елiтне мiстечко таки почнуть будувати?
Цього будiвництва 174 його пайовики очiкують уже п’ятий рiк — вiдтодi, як мiська рада дала дозвiл на розробку проекту землеустрою щодо вiдведення землi. Але понад два роки мiськi депутати не можуть нiяк цей проект землеустрою затвердити. Спочатку голосувати за нього вiдмовлялися «бютiвцi», адже у списку пайовикiв виявили чимало вiдомих i впливових у Рiвному людей (суддiв, прокурорiв, депутатiв та iн.), тому вважали, що добiр бажаючих будуватися вiдбувався «непрозоро». Потiм змiнилося законодавство. Тож вiльну земельну дiлянку могли здавати чи продавати лише з аукцiону. В результатi нiякого рiшення так i не було прийнято.

На останнiй сесiї мiськради знову заговорили про вiдведення землi пiд елiтне мiстечко. Зокрема, соцiалiст Василь Стаднiчук, який є одним з пайовикiв, наполягав на внесеннi до порядку денного питання про затвердження проекту землеустрою. «Бютiвцi» порадилися i знову вiдмовилися голосувати. Тому мiський голова Рiвного Володимир Хомко запропонував створити комiсiю з депутатiв, яка б вивчила це питання i запропонувала рiшення, «яке задовольнить людей».

Ще один пайовик, точнiше, представник пайовика — своєї дружини — заступник мiського голови Сергiй Васильчук Володимира Хомка пiдтримав. Запропонував включити до складу комiсiї… себе та заступника мiського голови Олексiя Хмилецького, а також встановити термiн роботи комiсiї. Втiм, нi Стаднiчука, нi присутнього на сесiї представника iнiцiативної групи пайовикiв iдея створення комiсiї не влаштовувала.

— Комiсiя — це знову шлях у глухий кут, — наголосив Стаднiчук. — Мiське управлiння капiтального будiвництва звернулося з позовом до мiського суду i справу виграло. Суд своєю постановою зобов’язав розглянути це питання на найближчiй сесiї мiськради. Крiм цього, у вереснi було внесено змiни до законодавства. Тепер земельнi дiлянки, на якi дозвiл на розробку проектiв землеустрою було надано до 1 сiчня 2008 року, вiдводяться без торгiв. Закон на нашiй сторонi, тому наполягаю внести це питання до порядку денного.

Але бiльшiсть депутатiв його пропозицiї не пiдтримала. Вирiшили таки створити комiсiю.


Комментариев: 0    Просмотров: 121

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua