Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Квартири у Луцьку, як на Дубаях

Квартири у Луцьку, як на Дубаях

Горезвiсне «квартирне» питання розглядалося на засiданнi Луцького прес-клубу реформ. У контекстi прогнозованого «обвалу» цiн на столичне житло, спецiалiсти «заспокоїли» мiсцеве населення: швидше за все, луцькому ринку нерухомостi така тенденцiя не загрожує.

За останнi шiсть рокiв квартири в обласному центрi Волинської областi подорожчали у десять разiв. Як зазначила панi Лариса, «галопування цiн» вiдбувалося на психологiчному рiвнi, коли сусiд намагався продати квартиру дорожче за сусiда – i ланцюгова реакцiя спрацювала. Серед економiчних чинникiв шаленого зросту цiн – iпотечне та молодiжне кредитування. Лучани здобули певну фiнансову стабiльнiсть i, розраховуючи свої прибутки, беруть кредити на житло».

Нинi квартири у Луцьку коштують стiльки ж, як у Польщi чи Чехiї, де середня заробiтна плата населення бiльша разiв у п’ять. I, все ж, цiни на житло не настiльки високi, як у столицi, а тому рiзке здешевлення спецiалiсти прогнозувати не беруться. Хоча й не заперечують. За словами директора агентства нерухомостi, здешевлення житла можливе, зважаючи на подорожчання комунальних послуг, проте воно не буде аж надто рiзким. До того ж, громадяни самi «наганяють» цiну на житло, подовжуючи вже котрий рiк неприємну «ланцюгову реакцiю», що невдовзi зрiвняє цiни на луцьке житло з аналогiчними на вiдомих курортах свiту.


Комментариев: 0    Просмотров: 200

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus