Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів лідирує в області за кількістю об’єктів незавершеного будівництва

Львів лідирує в області за кількістю об’єктів незавершеного будівництва

Львів лідирує в області за кількістю об’єктів незавершеного будівництва

У Львівській області на початок року, за даними обстеження незавершеного будівництва, є 999 об’єктів, спорудження яких було розпочате, але не завершене (крім індивідуальних житлових будинків). Найбільша кількість недобудов зосереджена у Львові – 177, а також у Яворівському (68), Городоцькому (62) та Пустомитівському (60) районах.


Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Головного управління статистики у Львівській області.


На початок року недобудовано 679 будівель, з яких чверть (157) – житлові будинки загальною площею 660,4 тис.кв.м, 62 середні навчальні заклади на 23,3 тис. учнівських місць, 16 дошкільних та позашкільних навчальних закладів на 1,3 тис. місць, 3 лікарні на 0,7 тис. ліжок, 36 поліклінік, пунктів медичного обслуговування та консультацій на 2,3 тис. відвідувань за зміну, 36 будинків культури на 7,1 тис. місць, 8 санаторіїв на 0,9 тис. місць тощо. Не завершене будівництво 80 промислових та складських будівель, 59 торгівельних, 66 офісних, 22 будівель транспорту та зв’язку.


Серед недобудованих 320 інженерних споруд більше половини припадає на трубопроводи, комунікації та лінії електропередачі, 27,8% – на транспортні споруди. Будівництво більше половини незавершених об’єктів (534) тимчасово припинене або законсервоване. Порівняно з попереднім роком кількість об’єктів, що не будуються, зменшилась на 5,7%. Будівництво переважної більшості цих об’єктів (92,7%) припинено через відсутність фінансування.


На початок 2011 року здійснювалося будівництво 465 об’єктів. Найбільш активно ведеться будівництво розпочатих готелів, ресторанів та подібних будівель, а також торгівельних будівель. Майже кожен другий незавершений об’єкт готовий менше, ніж наполовину. Високу готовність (більше 90%) мають 183 будівлі та споруди (18,3% їх загальної кількості). Серед тимчасово припинених та законсервованих об’єктів досить високий рівень будівельної готовності (51%-90%) має кожна третя будівля та споруда, а 45 об’єктів законсервовано з рівнем будівельної готовності 91-99%.


За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, найбільше об’єктів незавершеного будівництва зосереджено у Донецькій (8,9%), Харківській (6,2%), Житомирській (5,7%), Львівській (5,4%) та Хмельницькій (5,3%) областях.


Комментариев: 0    Просмотров: 310

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus