Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів: Депутати міськради просять Яцука повернути незаконно вилучену землю

Львів: Депутати міськради просять Яцука повернути незаконно вилучену землю

Як випливає зі звернення, сьогодні в судах розглядають кілька резонансних справ про вилучення з меж міської ради і включення в межі сільської ради Великих Грибович 328 га лісопаркових лісів для потреб комерційного та індивідуального будівництва. А також – 52 га лісопаркової території під комерційне житло. Крім того, йдеться про вилучення 15 земельних ділянок під АЗС.

«На даний час правоохоронні органи і спеціальна комісія міської ради проводять комплексне розслідування цих справ», – наголошено у зверненні. Депутати стверджують, що ці порушення чинного законодавства здійснюються на конкретне замовлення певних осіб. При цьому відбуваються за чіткими схемами.

Таким чином, депутати просять негайного втручання в цю проблему Яцука, проведення за участі депутатів міськради перевірки наведених фактів і, відповідно, застосування всіх заходів щодо ліквідації порушень.

«І безумовно, йдеться про розгляд питання подальшого перебування на займаних посадах службовців, які причетні до підписів незаконних документів», – зазначено у зверненні.


Комментариев: 0    Просмотров: 141

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus