Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів: На площі Ринок може з’явитись справжній ринок

Львів: На площі Ринок може з’явитись справжній ринок

Минулого року 9 листопада 129 підприємців, що торгували на колишньому ринку Мамедова, зареєстрували ТзОВ «Наш ринок» після його зникнення. Він, за словами пані Карачевської, неофіційно працював на території базару, збираючи данину з підприємців, та не платив податки й оренду за землю.

Нашвидкуруч утворене підприємство, відтоді стало самостійно організовувати роботу: наймати охорону, упорядковувати ятки та вивозити сміття.

Зараз підприємці домагаються від міської влади надання їм земельної ділянки, на якій вони працювали майже два роки та чесно, без тіньових схем, як це було раніше, сплачувати податки. Так, минулого року, за словами пані Карачевської, ТзОВ «Наш ринок» сплатив податків на суму близько 95 тис. грн., з яких за земельний податок – більше 40 тис. грн.

За словами одного із приватних підприємців Ігоря Нагорного, сусідній комунальній 3-ій міській клінічній лікарні, якій офіційно належить територія їх ринку, вони регулярно надають допомогу в сумі близько 17 тис. грн.

Проблема, що виникла зараз у підприємців: з ким потрібно підписати угоду про межі ринку. «Ми не знаємо з ким ми маємо підписувати угоду про межі ділянки. Міська рада має створити комісію, яка б виїхала на місце та визначила межі нашого ринку. Наразі йдеться про 40 сотих землі», – сказала Еліна Карачевська.

На її думку, мерія повинна зробити три кроки для того, аби підприємці законно та прозоро працювали: відхилити протест прокурора міста щодо незаконного заволодіння землею, створити комісію, яка б визначила межі ринку та підписати акт землекористування із ТзОВ «Наш ринок».

За словами пані Карачевської, міському голові порадили з «Нашого ринку» зробити комунальний ринок, однак підприємців такий варіант не влаштовуватиме. На їхню думку такий варіант довго не існуватиме. «Нас підтримує частина депутатського корпусу міськради: ПРП, ПОРА, частково «Наша Україна» та БЮТ, однак нам стало відомо, що 21 вересня цього року, коли депутати вирішували наше питання, бютівцям надіслали повідомлення: не голосувати «за» питання «Нашого ринку», – сказала вона.

Відтак, якщо 28 грудня депутати не проголосують за надання підприємцям землі в оренду, близько 200 працівників ринку влаштують базар перед мерією.


Комментариев: 0    Просмотров: 209

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus