Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів: Земля, борги...

Львів: Земля, борги...

Склад комісії оновили на третину. Її члени наголошують: залишилися ті, хто працював. Як розповів “Газеті” член комісії, заступник начальника управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин департаменту містобудування Ігор Гуменчук, робота комісії ось уже два роки полягає в тому, щоб допомогти землекористувачам розібратися з юридичними колізіями довкола земельних питань і контролювати сплату за користування земельними ресурсами.

“Є чимало землекористувачів, які мають проблеми з офіційними документами щодо землекористування, – розповів він. – Тепер, оформляючи документи, вони мусять заплатити за користування землею за попередні періоди. Комісія аналізує такі питання. Крім того, якщо раніше комісія лише оформляла документи та врегульовувала конфліктні ситуації, то тепер ми також проводимо роз’яснювання. Люди мало знають про земельне законодавство та механізми користування землею, а потім нарікають на “черствість” чиновників. А в комісії – всі на місці, і можна практично відразу вирішити проблеми, які виникли в користувачів”.

“Комісари”, за словами пана Гуменчука, засідають що два тижні і щоразу розглядають 6-12 справ – на більшу інтенсивність бракує часу. Впродовж діяльності комісії до держбюджету залучили півтора мільйона гривень за земельні борги.


Комментариев: 0    Просмотров: 141

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus