Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів: незабаром почнеться реконструкція аеропорту до «Євро-2012»

Львів: незабаром почнеться реконструкція аеропорту до «Євро-2012»

Олег Вілюра зазначив, що проведення «Євро-2012» у Львові дає унікальну можливість розвинути тут транспортну інфраструктуру. Зокрема передбачено, що до чемпіонату Європи з футболу у 2012 році до чотирьох існуючих митних переходів буде побудовано ще шість нових – зі сторони Польщі. Орієнтована вартість цього проекту становить 80 млн євро. Адже Львів знаходиться на основному транспортному коридорі з Європи.
 
«Транспортна концепція Львова у плані підготовки до «Євро-2012» передбачає, що на шляху руху учасників від залізничного вокзалу до стадіону, буде спроектовано низку нових дорожніх розв’язок, нових вулиць. Передбачено понад 100 км доріг у Львові реконструювати і біля 20 км побудувати нових доріг. Вже розпочато роботи щодо прокладення нової трамвайної лінії в один з найбільших житлових районів міста Львова – Сихів. Прогнозується побудова нової тролейбусної лінії, яка об’єднає житловий район Сихів, де ми прогнозуємо парк-зону, з вулицею Стрийською. Так само, нові тролейбусні маршрути від аеропорту та від залізничного вокзалу, а також продовження тролейбусних ліній, які сполучають зону стадіону з центром. Прогнозується купівля понад як 70 нових трамваїв і тролейбусів», – сказав О.Вілюра.
 
Заступник директора департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Вілюра також торкнувся проблеми розвитку медичної інфраструктури та систем безпеки до «Євро-2012». За його словами, місто визначило 8 основних шпиталів, які потрібно реконструювати. Також планується до чемпіонату Європи закупити 100 одиниць машин швидкої допомоги і 20 реанімаційних автомобілів
 
Своєю чергою перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак зазначив, що якщо говорити про вкладання інвестицій до проведення у Львові «Євро-2012», то зараз вже настала критична межа.
 
В. П’ятак також розповів представникам австрійських компаній, що на реконструкцію існуючого і будівництво нового міжнародного залізничного вокзалу буде потрібно 150-200 млн євро. «Тут ми розраховуємо на приватні інвестиції», – сказав він.


Комментариев: 0    Просмотров: 129

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus